Hinterstoder - LÉTO

LÉTO V OBLASTI PYHRN - PRIEL

 

Procházky, horská turistika, horolezení, jízdy na koních, golf, cyklistika nebo jen tak pobyt v přírodě. To je jen zlomek toho co rekreační oblast Pyhrn-Priel na okraji národního parku Kalkalpen svým návštěvníkům nabízí. 

Každý pochopí co znamená "Poklad Alp" - vznešené vápencové vrcholy, bublající prameny a voňavé horské pastviny. K tomu hrubé skály, zurčející potoky a hluboké lesy. Příroda jak malovaná.

 

S turistickou PYHRN-PRIL CARD se Vám nabízí nespočet výletů a výletních cílů v regionu zcela zdarma.
Ať už lanovky v Hinterstoderu, Wurzeralmu a Wurbauerkogelu, vstupy na koupaliště nebo do muzeí, či putování národním parkem Kalkaplen s průvodcem. A to vše zdarma, tak často, jak se Vám zachce!
S Pyhrn-Priel Card můžete během Vaší dovolené čerpat na 40 volných a 23 zlevněných služeb. Karta je každým rokem v platnosti od poloviny května do poloviny října.

 

V regionu je na 600km dlouhá síť turistických tras a 40 fungujících Almů a Chat. Rozmanité tématické okruhy a turistické trasy, dětské turistické trasy, horské túry s nádhernými panoramatickými výhledy  nebo méně či více náročné klettersteigy (ferraty).
Můžete jen tak pohodlně putovat od Almu k Almu, vyšplhat až na nejvyšší vrchol Gross Priel (2.515m.n.m.), nebo se jen tak slunit při pořádné svačině.

 

Ubytování zde nabízíme v některém z našich penzionů. Penzion STODER disponuje apartmány s vlastním vařením a v penzionech INGE a ALPENROSE jsou k dispozici pokoje se snídaní. K pobytům je však možné dokoupit večeře. Všechny penziony se nacházejí v dochozí vzdálenosti od centra Hinterstoderu a jsou ideálním místem pro spoustu turistických či cyklistických výletů