O nás

Vítáme Vás na stránkách Cestovní kanceláře EXTREM SPORT, s.r.o.

CK Extrem Sport, s.r.o. se sídlem v Praze působí na trhu od roku 1999. Společnost je dle zákona č. 159/1999 Sb. pojištěna pro případ úpadku u pojišťovny Generali a.s.

Hlavní nabídkou cestovní kanceláře jsou zimní lyžařské a letní pobytové zájezdy do rakouského střediska HINTERSTODER. Vzdálenost střediska (pouhých 350km z Prahy) je velkým lákadlem nejen na krátkodobé pobyty pro skupinky či jednotlivce, ale především pro rodiny s dětmi. 

V současné době do tohoto alpského střediska zajišťujeme zimní víkendové a týdenní pobyty pro individuální turisty. Naše ubytovací kapacity jsou využívány též ucelenými skupinami nebo školními lyžařskými kurzy.

Ke všem pobytům zajišťujeme kompletní servis - ubytování, stravu (polopenzi nebo plnou penzi), dopravu zahraničními autobusy, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, zajištění zlevněných skupinových, rodinných či školních permanentek .... a další

Samozřejmostí jsou lyžařské pobyty na Vánoční svátky, Silvestr či velikonoce. Taktéž Vás každým rokem zveme na zahájení lyžařské sezóny.

 

Pro naše klienty rádi zajistíme ubytování nebo kompletní zájezdy i do jiných alpských středisek v Rakousku, např.:

Zillertal -pokoje, ale i vybavené apartmány

Kitzbühel - apartmány, horské chaty

Nassfeld - apartmány a apartmánové domy

 

Již několik let však také nabízíme našim klientům středisko Hinterstoder v oblasti Pyhrn-Priel i v letní sezóně s ubytováním v apartmánech s vlastním vařením nebo v pokojích se snídaní či polopenzí.

Každý klient obdrží v ceně ubytování regionální slevovou kartu - AKTIV CARD, která jim šetří nemalou částku na vstupech, lanovkách, výletech (zdarma lanovky, koupaliště, bazény, regionální autobus, muzea.., se slevou pak outdoorové aktivity, bobová dráha, průvodci ...)

Tyto a další nabídky pobytových, sportovních a poznávacích zájezdů naleznete se všemi podrobnostmi na našich stránkách v jednotlivých odkazech. 

Pevně věříme, že si z následující nabídky vyberete tu správnou dovolenou. Krásné počasí a samé příjemné zážitky Vám přeje kolektiv CK Extrem Sport.

 

kolektiv CK EXTREM SPORT, s.r.o.