SILVESTR V RAKOUSKU - penzion ALPENROSE, Rakousko, Horní Rakousy, 29.12.2018, Polopenze

SILVESTR V RAKOUSKU - penzion ALPENROSE

SILVESTR V RAKOUSKU - penzion ALPENROSE
Termín:
29.12. – 1.1.2019
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:25-98
2 985 Kč (-0 %)

Ubytování: v penzionu turistického typu ve 2 - 4 lůžkových pokojích většinou s palandami a balkonem. Pokoje jsou jednoduše zařízeny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé pokoje mají sprchu nebo sprchu a WC. V penionu je prostorná jídlena, která je též využívána jako společenská místnost. Hostům k dispozici elektronické šipky a připojení k WiFi v jídelně. Za poplatek pak kulečník a stolní fotbal. Penzion je nekuřácký, s českým perosnálem. Parkovací místa přímo u penzionu. Vzdálenost od spodní stanice lanovky cca 1200 m a 200 m od zastávky skibusu.


Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně, večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní jídlo), voda. U vánočních, silvestrovských a 6ti denních pobytů od druhého dne výběr ze 2 jídel.


Doprava: je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy - křižovatka Antala Staška x Na Krčské stráni, prostor placeného parkoviště, vedle polikliniky Budějovická a úřadu MČ Praha 4, stanice metra C - Budějovická, přes Dolní Dvořiště a Linz.


Odjezdy a program zájezdů:

víkendové pobyty - v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)

šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 hod odjezd na ubytování a večeře. Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování. 2. - 5. den - snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře. 6. den - po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Vybavení
TV v jídelně, WiFi, kulečník a stolní fotba (za poplatek), elektronické šipky, parkovací místo
Sport
Běžecké tratě, sáňkařská dráha, tenisová hala, sjezdové tratě
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, IČ 25233793.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK