Penzion Stoder, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 19.1.2018, Polopenze
Penzion Stoder
LM
Termín:
19.1. – 21.1.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:118512335
1 770 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: STODER - ZIMA
Popis

ubytování: ve dvou a třílůžkových pokojích s TV, některé s balkonem, sociální zařízení vždy pro dva pokoje, nebo vybavených apartmánech s možností vlastního vaření.

V přízemí je malá jídlena, využívá se též jako společenská místnost. Připojení k WiFi zdarma. U domu je 4-5 parkovacích míst. Penzion se nachází v Hinterstoderu cca 1,2 km od spodní stanice lanovky a 50 m od penzionu Alpenrose. Zastávka skibusu 200 m od penzionu.

Sněhové řetězy jsou nutné!!!

V blízkosti penzionu se nachází osvětlená (do 22,00hod) sáňkařská dráha dlouhá 1200m. Sáňky možno zapůjčit za poplatek na penzionu.Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní jídlo), voda.

U vánočních, silvestrovských a 6ti denních pobytů od druhého dne výběr ze 2 jídel.Doprava: je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice Antala Staška (křižovatka ulic Antala Staška x Na Krčské stráni, z prostor placeného parkoviště), přes Dolní Dvořiště a Linz.Odjezdy a program zájezdů:

víkendové pobyty - v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)

šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 hod odjezd na ubytování a večeře.

Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování.

2. - 5. den - snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře.

6. den - po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Vybavení
TV, WiFi, varná konvice, mikrovlnka, parkovací místo
Pokoje
Pokoj 01 / 2 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, TV, Pokoj 03 / 2 - vybavení: TV, Pokoj 04 / 2 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, TV, balkon, Pokoj 05 / 2 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, TV, balkon, Pokoj 07 / 3 - vybavení: TV, Pokoj 08 / 3 - vybavení: TV, Pokoj 09 / 2 - vybavení: TV, AP 5 Garten (studio s balkonem) - vybavení: TV, balkon, kuchyňka, komplet sociální zařízení, internet, AP 3+4 Spitzmauer (s 1 ložnicí a balkonem) - vybavení: TV, balkon, kuchyňka, komplet sociální zařízení, internet, AP 1+2 Poppenberg (se 2 ložnicemi) - vybavení: TV, kuchyňka, komplet sociální zařízení, internet
Sport
běžecké tratě, sáňkařská dráha, cyklostezky, koupaliště, turistické značené cesty, tenisová hala, lukostřelba
Cena zahrnuje
ubytování v penzionu, polopenzi, autobusovou dopravu (je-li vybrán zájezd s dopravou), pojištění CK proti úpadku, pobytovou taxu, služby delegáta, závěrečný úklid, povlečení, ručník
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, permanentku
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, s.r.o., IČ 25233793.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK