Inge, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 7.12.2018, Polopenze
Inge
Termín:
7.12. – 9.12.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 2 noci
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:154577038
2 010 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: INGE - zima
Popis

ubytování: v penzionu turistického typu ve 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V přízemí penzionu je menší jídelna, která slouží jako společenská místnost. WiFi zdarma. Za poplatek možno využít saunu.

Parkování je možné přímo u penzionu pro cca 5 vozidel.

Penzion se nachází cca 1400 m od spodní stanice lanovky a cca 25 km od Wurzeralmu (Spital am Pyhrnu). Zastávka skibusu cca 300 m od penzionu.Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní chod), voda.

U vánočních, silvestrovských a 6ti denních pobytů od druhého dne výběr ze 2 jídel.Doprava: je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice Antala Staška (křižovatka ulic Antala Staška x Na Krčské stráni, z prostor placeného parkoviště), přes Dolní Dvořiště a Linz.Odjezd a program zájezdů:

víkendové zájezdy - v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)

šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 odjezd na ubytování a večeře.

Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování.

2. - 5. den
- snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře.

6. den
po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.Poloha
1400 m od lanovek
Vybavení
sauna, TV, WiFi, parkovací místo
Pokoje
Pokoj 18 / 2 - vybavení: WC a sprcha, TV, balkon, manželská postel, Pokoj 12 / 2 - vybavení: WC a sprcha, TV, balkon, manželská postel, Pokoj 11 / 3 - vybavení: WC a sprcha, TV, balkon, manželská postel, samostatné lůžko, Pokoj 16 / 4 - vybavení: WC a sprcha, TV, manželská postel, Pokoj 15 / 2 - vybavení: WC a sprcha, TV, manželská postel, Pokoj 14 / 3 - vybavení: WC a sprcha, TV, manželská postel, samostatné lůžko, Pokoj 17 / 4 - Rodinný pokoj - vybavení: WC a sprcha, TV, manželská postel, Pokoj 10 / 3 - vybavení: WC a sprcha, TV, manželská postel, samostatné lůžko, Pokoj 13 / 2 - vybavení: WC a sprcha, TV, manželská postel
Sport
běžecké tratě, skialpinismus, sjezdové tratě
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, s.r.o., IČ 25233793.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK