Alpenrose, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 14.9.2018, Snídaně
Alpenrose
Termín:
14.9. – 16.9.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 2 noci
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:151835295
1 530 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ALPENROSE - LÉTO
Popis

ubytování: penzion turistického typu ve 2 - 4 lůžkových pokojích většinou s palandami a balkonem. Pokoje jsou jednoduše zařízeny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé pokoje mají sprchu nebo sprchu a WC.

V penzionu je prostorná jídlena, která slouží též jako společenská místnost. Hostům k dispozici elektronické šipky a připojení k WiFi v jídelně. Za poplatek pak kulečník nebo stolní fotbal.

Na přilehlé zahradě je možné využít houpačky nebo trampolínu či si jen tak pohodlně posedět.

Penzion je nekuřácký, s českým personálem. Parkování přímo u penzionu. Vzdálenost od centra Hinterstoderu cca 1200 m a 150 m od penzionu zastávka regionálního autobusu.Stravování: zajištěno v jídelně penzionu možno buď pouze se snídaní nebo s polopenzí.

Snídaně - bufetové

Večeře - jednotné menu - polévka, hlavní chodSLEVOVÁ AKTIV CARD - regionální slevová karta pro oblast Pyhrn-Priel, platná od poloviny května do poloviny října, kterou obdrží každý ubytovaný host. S kartou lze čerpat zdarma veškeré lanovky v regionu, vstupy na koupaliště, do bazénů, vstup do soutěsky, do muzeí, nebo pak slevy na rafting, paragliding, lanové centrum a jiné outdorové aktivity.TERMÍN POBYTU JE MOŽNO LIBOVOLNĚ ZKRÁTIT ČI PRODLOUŽIT DLE INDIVIDUÁLNÍHO POŽADAVKU

Poloha
1200 m od lanovek
Pokoje
Pokoj 02 / 2 - vybavení: balkon, Pokoj 03 / 2, Pokoj 11 / 2 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 12 / 4 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 13 / 4* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, balkon, Pokoj 14 / 2* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, balkon, Pokoj 15 / 2* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, balkon, Pokoj 16 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 17 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 18 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 19 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, komplet sociální zařízení, Pokoj 21 / 3 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 22 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 23 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, Pokoj 24 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 26 / 3** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 27 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 28 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, s.r.o., IČ 25233793.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK