Alpenrose, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 24.8.2018, Snídaně
Alpenrose
Termín:
24.8. – 26.8.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 2 noci
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:151835290
1 530 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ALPENROSE - LÉTO
Popis

ubytování: penzion turistického typu ve 2 - 4 lůžkových pokojích většinou s palandami a balkonem. Pokoje jsou jednoduše zařízeny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé pokoje mají sprchu nebo sprchu a WC.

V penzionu je prostorná jídlena, která slouží též jako společenská místnost. Hostům k dispozici elektronické šipky a připojení k WiFi v jídelně. Za poplatek pak kulečník nebo stolní fotbal.

Na přilehlé zahradě je možné využít houpačky nebo trampolínu či si jen tak pohodlně posedět.

Penzion je nekuřácký, s českým personálem. Parkování přímo u penzionu. Vzdálenost od centra Hinterstoderu cca 1200 m a 150 m od penzionu zastávka regionálního autobusu.Stravování: zajištěno v jídelně penzionu možno buď pouze se snídaní nebo s polopenzí.

Snídaně - bufetové

Večeře - jednotné menu - polévka, hlavní chodSLEVOVÁ AKTIV CARD - regionální slevová karta pro oblast Pyhrn-Priel, platná od poloviny května do poloviny října, kterou obdrží každý ubytovaný host. S kartou lze čerpat zdarma veškeré lanovky v regionu, vstupy na koupaliště, do bazénů, vstup do soutěsky, do muzeí, nebo pak slevy na rafting, paragliding, lanové centrum a jiné outdorové aktivity.TERMÍN POBYTU JE MOŽNO LIBOVOLNĚ ZKRÁTIT ČI PRODLOUŽIT DLE INDIVIDUÁLNÍHO POŽADAVKU

Poloha
1200 m od lanovek
Pokoje
Pokoj 02 / 2 - vybavení: balkon, Pokoj 03 / 2, Pokoj 11 / 2 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 12 / 4 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 13 / 4* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, balkon, Pokoj 14 / 2* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, balkon, Pokoj 15 / 2* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, balkon, Pokoj 16 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 17 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 18 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 19 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, komplet sociální zařízení, Pokoj 21 / 3 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 22 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 23 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, Pokoj 24 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 26 / 3** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 27 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení, Pokoj 28 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, komplet sociální zařízení
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, s.r.o., IČ 25233793.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK