Alpenrose, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 19.1.2018, Polopenze
Alpenrose
LM
Termín:
19.1. – 21.1.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:118512258
1 770 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ALPENROSE - ZIMA
Popis

ubytování: penzion turistického typu ve 2 - 4 lůžkových pokojích většinou s palandami a balkonem. Pokoje jsou jednoduše zařízeny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé pokoje mají sprchu nebo sprchu a WC.

V penzionu je prostorná jídlena, která slouží též jako společenská místnost. Hostům k dispozici elektronické šipky a připojení k WiFi v jídelně. Za poplatek pak kulečník nebo stolní fotbal.

Penzion je nekuřácký, s českým personálem. Parkování přímo u penzionu. Vzdálenost od centra Hinterstoderu cca 1200 m. Možnost využití Skibusu, zastávka cca 200 m od penzionu (platí skipas).

V blízkosti penzionu se nachází osvětlená (do 22,00hod) sáňkařská dráha dlouhá 1200m. Sáňky možno zapůjčit za poplatek na penzionu.Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní jídlo), voda.

U vánočních, silvestrovských a 6ti denních pobytů od druhého dne výběr ze 2 jídel.Doprava: je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice Antala Staška (křižovatka ulic Antala Staška x Na Krčské stráni, z prostor placeného parkoviště), přes Dolní Dvořiště a Linz.

Odjezdy a program zájezdů:

víkendové pobyty - v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)

šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 hod odjezd na ubytování a večeře.

Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování.

2. - 5. den - snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře.

6. den - po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Poloha
1200 m od lanovek
Vybavení
kulečník, stolní fotbal , elektronické šipky, WiFi, parkovací místo
Pokoje
Pokoj 02 / 2 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, internet, Pokoj 03 / 3 - vybavení: internet, Pokoj 11 / 2 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 12 / 4 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 13 / 4* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, balkon, Pokoj 14 / 2* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, Pokoj 15 / 2* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, Pokoj 16 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 17 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, balkon, Pokoj 18 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, balkon, Pokoj 19 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, balkon, Pokoj 21 / 3 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 22 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 23 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 24 / 5** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 26 / 3** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 27 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 28 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon
Sport
běžecké tratě, sáňkařská dráha, turistické značené cesty, tenisová hala
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, s.r.o., IČ 25233793.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK