Alpenrose, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 22.12.2017, Polopenze
Alpenrose
Termín:
22.12. – 26.12.2017
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:118512251
4 115 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ALPENROSE - ZIMA
Popis

ubytování: penzion turistického typu ve 2 - 4 lůžkových pokojích většinou s palandami a balkonem. Pokoje jsou jednoduše zařízeny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé pokoje mají sprchu nebo sprchu a WC.

V penzionu je prostorná jídlena, která slouží též jako společenská místnost. Hostům k dispozici elektronické šipky a připojení k WiFi v jídelně. Za poplatek pak kulečník nebo stolní fotbal.

Penzion je nekuřácký, s českým personálem. Parkování přímo u penzionu. Vzdálenost od centra Hinterstoderu cca 1200 m. Možnost využití Skibusu, zastávka cca 200 m od penzionu (platí skipas).

V blízkosti penzionu se nachází osvětlená (do 22,00hod) sáňkařská dráha dlouhá 1200m. Sáňky možno zapůjčit za poplatek na penzionu.Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní jídlo), voda.

U vánočních, silvestrovských a 6ti denních pobytů od druhého dne výběr ze 2 jídel.Doprava: je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice Antala Staška (křižovatka ulic Antala Staška x Na Krčské stráni, z prostor placeného parkoviště), přes Dolní Dvořiště a Linz.

Odjezdy a program zájezdů:

víkendové pobyty - v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)

šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 hod odjezd na ubytování a večeře.

Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování.

2. - 5. den - snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře.

6. den - po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Poloha
1200 m od lanovek
Sport
běžecké tratě, sáňkařská dráha, turistické značené cesty, tenisová hala
Vybavení
kulečník, stolní fotbal , elektronické šipky, WiFi, parkovací místo
Pokoje
Pokoj 02 / 2 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, internet, Pokoj 03 / 3 - vybavení: internet, Pokoj 11 / 2 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 12 / 4 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 13 / 4* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, balkon, Pokoj 14 / 2* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, Pokoj 15 / 2* - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, Pokoj 16 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 17 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, balkon, Pokoj 18 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, balkon, Pokoj 19 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, balkon, Pokoj 21 / 3 - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, balkon, Pokoj 22 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 23 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 24 / 5** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 26 / 3** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 27 / 4** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon, Pokoj 28 / 2** - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, WC a sprcha, balkon
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, s.r.o., IČ 25233793.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK