penzion Lindbichler, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 29.12.2017, Polopenze

penzion Lindbichler

penzion Lindbichler
Termín:
29.12. – 1.1.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:26-84
3 675 Kč (-0 %)

Ubytování: v penzionu hotelového typu, který je rozdělen do dvou budov. Většina pokojů (2 - 6 lůžkových) s vlastním sociálním zařízením se nachází v hlavní budově. Některé pokoje rodinného typu jsou též prodávány levněji jako 2 samostatné pokoje se společným sociálním zařízením  v předsíňce.
Ve vedlejší budově se pak nacházejí 2 a 3 lůžkové pokoje, které lze zakoupit též jako apartmány. Většina pokojů má balkon a TV.
V hlavní budově je prostorná jídlena, využívá se též jako společenská místnost a dětský koutek. Připojení k WiFi zdarma v prostorách vstupní haly. K dispozici sauna za poplatek. Parkování přímo u penzionu.
Penzion se nachází ve Vorderstoderu cca 6,5 km od spodní stanice lanovky.

Sněhové řetězy jsou nutné!!!


Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní jídlo), voda.
U vánočních, silvestrovských a 6ti denních pobytů od druhého dne výběr ze 2 jídel.

Doprava: je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice na Strži (od bývalé budovy Motokovu, vedle nák. centra Arkády), přes Dolní Dvořiště a Linz.

Odjezdy a program zájezdů:
víkendové pobyty - v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)
šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 hod odjezd na ubytování a večeře.
Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování.
2. - 5. den - snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře.
6. den - po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Vybavení
TV, WiFi, Sauna (za poplatek), parkování, dětský koutek
Sport
Běžecké tratě, tenisová hala, sjezdové lyžování
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, IČ 25233793.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK