Inge, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 4.5.2018, Snídaně
Inge
Termín:
4.5. – 6.5.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:136537036
1 430 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: INGE - léto
Popis

ubytování: v penzionu turistického typu ve 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V přízemí penzionu je menší jídelna, která slouží jako společenská místnost. WiFi zdarma. Za poplatek možno využít saunu.

U penzionu je možné využít přilehlou zahradu k posezení.

Parkování je možné přímo u penzionu pro cca 5 vozidel.

Penzion se nachází cca 1400 m od centra Hinterstoderu a cca 25 km od Wurzeralmu (Spital am Pyhrnu). Zastávka busu cca 300 m od penzionu.Stravování: zajištěno v jídelně penzionu - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), v případě dokoupení večeří, pak jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní chod), voda.SLEVOVÁ AKTIV CARD - regionální slevová karta pro oblast Pyhrn-Priel, platná od poloviny května do poloviny října, kterou obdrží každý ubytovaný host. S kartou lze čerpat zdarma veškeré lanovky v regionu, vstupy na koupaliště, do bazénů, vstup do soutěsky, do muzeí, nebo pak slevy na rafting, paragliding, lanové centrum a jiné outdorové aktivity.

TERMÍNY JE MOŽNÉ LIBOVOLNĚ ZKRÁTIT ČI PRODLOUŽIT DLE INDIVIDUÁLNÍHO POŽADAVKU A V ZÁVISLOSTI NA OBSAZENOSTI PENZIONU

Vybavení
sauna, WiFi, parkovací místo
Pokoje
Pokoj 10 / 3+0 - vybavení: TV, komplet sociální zařízení, internet, manželská postel, samostatné lůžko, Pokoj 11 / 3+0 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, internet, manželská postel, samostatné lůžko, Pokoj 12 / 2+0 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, samostatné lůžko, Pokoj 13 / 2+0 - vybavení: TV, komplet sociální zařízení, manželská postel, Pokoj 14 / 3+0 - vybavení: TV, komplet sociální zařízení, manželská postel, samostatné lůžko, Pokoj 15 / 2+0 - vybavení: TV, komplet sociální zařízení, manželská postel, Pokoj 16 / 4+0 - vybavení: TV, komplet sociální zařízení, manželská postel, Pokoj 17 / 4+0 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, manželská postel, Pokoj 18 / 2+0 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, manželská postel
Sport
cyklostezky, koupaliště, turistické značené cesty, tenisová hala, horolezectví, feraty
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, s.r.o., IČ 25233793.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK