Almhütte, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 25.12.2017, Bez stravy
Almhütte
Termín:
25.12. – 1.1.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:118439365
3 652 Kč (-0 %)
Popis

Zcela ojedinělý zážitek z dovolené nabízejí samoobslužné Almy (salašnické chaty), které leží přímo vprostřed lyžařského areálu Hinterstoder ve výšce 1.600 m n.m., vedle vrcholové stanice 10ti kabinové lanovky Hirschkogelbahn.

Vychutnejte si přenocování s rodinou či kamarády v příjmeném klidu ve středu horského světa Hinterstoderu. Buďte ráno první na sjezdovce a večer si užívejte lyžařského areálu ješte v době, kdy všichni ostatní se již musejí vracet do údolí.

Obě chaty jsou pohodlně a jednoduše přístupné na lyžích, snowboardu či skialpu.ALM Hinterstoder - nabízí pohodlné místo pro 9 osob. V přízemí chaty je předsíň se sprchou a WC, jídelna s kuchyňským koutem, v patře jsou pak 3 spací místnosti a mansarda s matracemi. V chatě si musíte sami topit připraveným dřevem, elektřina a teplá voda je samozřejmostí.ALM Vorderstoder - chata pro 9 osob má v přízemí předsíň s WC a sprchou, obývací místnost s jídelním stolem a kuchyňským koutem a jednu ložničku. V patře jsou pak další dvě spací místnosti a mansarda s matracemi. Kamna na dřevo, připravené dřevo, elektřina a teplá voda jsou samozřejmostí.Obě chaty jsou samoobslužné - "jak si kdo ustele, tak si lehne" - musíte si sami topit, vařit, uklízet ...., vybaveny jsou malou ledničkou, překapávačem na kávu a nádobím. Čisté povlečení najdete přímo v chatě.

Budete-li mít zájem za drobný příplatek Vám vyvezeme vaše zavazadla z mezistanice k chatě.

V bezprostřední blízkosti obou chat je během dne, v provozní době lyžařského střediska, možné též navštívit lyžařsko - turistickou chatu "ALM", která nabízí občerstvení a velmi chutnou kuchyni.TERMÍN JE MOŽNÉ LIBOVOLNĚ PRODLOUŽIT NEBO ZKRÁTIT, DLE VAŠEHO POŽADAVKU. Ubytování je na vyžádání, každý požadovaný termín musíme ověřit u pronajímatele.

Termíny a ceny jsou orientační a konečná cena bude vždy potvrzena až na základě potvrzení od ubytovatelů!!!

Poloha
na sjezdovce
Sport
běžecké tratě, sáňkařská dráha, skialpinismus, sjezdové tratě
Pokoje
ALM - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, kuchyňka, chladnička s mrazničkou, ALM - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, kuchyňka, chladnička s mrazničkou
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, s.r.o., IČ 25233793.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK