Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Almhütte - Rakousko - Horní Rakousy - Pyhrn - Gebiet - Hinterstoder
Almhütte
Doprava:
autobus, vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
Benešov, České Budějovice, Písek více
Strava:
Bez stravy
Popis

Zcela ojedinělý zážitek z dovolené nabízejí samoobslužné Almy (salašnické chaty), které leží přímo vprostřed lyžařského areálu Hinterstoder ve výšce 1.600 m n.m., vedle vrcholové stanice 10ti kabinové lanovky Hirschkogelbahn.

Vychutnejte si přenocování s rodinou či kamarády v příjmeném klidu ve středu horského světa Hinterstoderu. Buďte ráno první na sjezdovce a večer si užívejte lyžařského areálu ješte v době, kdy všichni ostatní se již musejí vracet do údolí.

Obě chaty jsou pohodlně a jednoduše přístupné na lyžích, snowboardu či skialpu.ALM Hinterstoder - nabízí pohodlné místo pro 9 osob. V přízemí chaty je předsíň se sprchou a WC, jídelna s kuchyňským koutem, v patře jsou pak 3 spací místnosti a mansarda s matracemi. V chatě si musíte sami topit připraveným dřevem, elektřina a teplá voda je samozřejmostí.ALM Vorderstoder - chata pro 9 osob má v přízemí předsíň s WC a sprchou, obývací místnost s jídelním stolem a kuchyňským koutem a jednu ložničku. V patře jsou pak další dvě spací místnosti a mansarda s matracemi. Kamna na dřevo, připravené dřevo, elektřina a teplá voda jsou samozřejmostí.Obě chaty jsou samoobslužné - "jak si kdo ustele, tak si lehne" - musíte si sami topit, vařit, uklízet ...., vybaveny jsou malou ledničkou, překapávačem na kávu a nádobím. Čisté povlečení najdete přímo v chatě.

Budete-li mít zájem za drobný příplatek Vám vyvezeme vaše zavazadla z mezistanice k chatě.

V bezprostřední blízkosti obou chat je během dne, v provozní době lyžařského střediska, možné též navštívit lyžařsko - turistickou chatu "ALM", která nabízí občerstvení a velmi chutnou kuchyni.TERMÍN JE MOŽNÉ LIBOVOLNĚ PRODLOUŽIT NEBO ZKRÁTIT, DLE VAŠEHO POŽADAVKU. Ubytování je na vyžádání, každý požadovaný termín musíme ověřit u pronajímatele.

Termíny a ceny jsou orientační a konečná cena bude vždy potvrzena až na základě potvrzení od ubytovatelů!!!

Poloha
na sjezdovce
Pokoje
ALM - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, kuchyňka, chladnička s mrazničkou, ALM - vybavení: umyvadlo s teplou a studenou vodou, sprcha, WC a sprcha, kuchyňka, chladnička s mrazničkou
Sport
běžecké tratě, sáňkařská dráha, skialpinismus, sjezdové tratě

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.